Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patrician IV - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Gaming Minds Studio
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 wrzesień 2010, 14:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Patrician IV - trailer

Trailer Patrician IV to trwający niecałe dwie minuty filmik, który prezentuje najnowszą odsłonę serii popularnych strategii ekonomicznych. Mamy dzięki niemu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tego tytułu, zmiennym warunkom pogodowym oraz poczuć klimat. Materiał wideo prezentuje także wyprawy morskie, przyśpieszanie upływu czasu i inne elementy zabawy. Jej szerszy opis znajduje się na sąsiedniej stronie naszego portalu – zapraszamy tam każdego, Kto chce dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji. Niestety, jak na razie nic nie wskazuje na to, aby miała ona ukazać się po polsku.
­

Podobne

 • Patrician IV - gameplay

  Gameplay Patrician IV to długi, trwający niemal sześć minut filmik prezentujący rozgrywkę. Można zobaczyć na nim między innymi stawianie budynków, przeglądanie zgromadzonych zasobów, wyznaczanie szlaków handlowych i inne aspekty zabawy.

 • Trailer do Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

  GTA IV: The Ballad of Gay Tony to drugi oficjalny dodatek do cieszącej się duża popularnością gry Grand Theft Auto IV

 • The Elder Scrolls IV: Oblivion Trailer

  Trailer prezentujący świat z jakim się spotkamy w grze The Elder Scrolls IV: Oblivion.

 • Soul Calibur IV - trailer

  Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi.

 • Nieoficjalne Spolszczenie Civilization IV

  Pobierz bezpłatne spolszczSpolszczenie do gry Civilization IV - które daje Ci mozliwość gry w całkowicie spolszczonej wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patrician IV - trailer