Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller: Resurrection - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Homegrown Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 wrzesień 2009, 13:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 414

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Painkiller: Resurrection - trailer


Painkiller: Resurrection to gra akcji, której pierwsza część została stworzona przez polskie studio People Can Fly. Wkrótce ma pojawić się kolejna odsłona serii, właśnie w postaci Painkiller Resurrection, który jednak nie jest już tworzony przez Polaków. Oprócz wersji na PC, gra ukarze się prawdopodobnie na Xbox 360. Rozgrywka ma przypominać tą znaną z poprzednich części serii i sprowadzać się do eliminowania wszystkiego co stanie graczowi na drodze.

Do premiery gry pozostało jeszcze sporo czasu, dlatego warto obejrzeć trailer z Painkiller Resurrection, który jest dostępny poniżej. Painkiller Resurrection trailer prezentuje filmik z gry, wraz z angielskim komentarzem o nadchodzących zmianach. Widać na nim, że rozgrywka nie zmieni się zbytnio w porównaniu do poprzedniej części gry, natomiast oprawa graficzna ma ulec znacznej poprawie. Obejrzyj więc poniższy trailer i zobacz jak będzie wyglądać ta gra, która już niebawem powinna zagościć na PC.

Podobne

 • Painkiller: Resurrection - GAMEPLAY

  Painkiller: Resurrection to strzelanka, która przenosi nas w realia wlak piekła z niebem. Stajemy się Dzikim Billym Sehrrmanem i działamy w imie dobra. Obejrzyj gameplay Painkiller: Resurrection.

 • Painkiller: Resurrection - VIDEORECENZJA

  Painkiller: Resurrection to kontunuacja serii, która przenosi nas do czyśca. Walczymy tam w imieniu dobra. gameplay gry mozna zobaczyć w videorecenzji Painkiller: Resurrection, w której przedstawiamy plusy i minusy gry.

 • Painkiller: Resurrection - kody

  Kody do gry Painkiller: Resurrection pomogą Ci w niszczeniu wrogów!

 • Painkiller - patch

  Ściągnij najnowszy patch do Painkiller, by cieszyć się bezproblemową rozgrywką.

 • Painkiller: Overdose Patch #1

  Patch Painkiller Overdose jest niezbędną łatką dla każdego posiadacza pełnej wersji tego tytułu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Painkiller: Resurrection - trailer