Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Overlord II Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Triumph Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 10:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Overlord II Trailer

­Overlord 2 to gra strategiczna z elementami znanymi z gier fabularnych, gdzie kierujemy „karierą” władcy ciemności, poczynając od jego młodzieńczych lat, aż po kampanie, która ma na celu podbicie całego świata. Choć brzmi to poważnie, to jednak sama gra nie jest tak do końca poważna, cechuje się dużym przymrużeniem oka, zaś sterowane przez Ciebie chochliki przypominają nieco gremliny z hitu filmowego sprzed kilkunastu lat.

Jeżeli interesuje Cię ten tytuł i zastanawiasz się nad jego zakupem, możesz pobrać z naszych stron wersję demo gry. Nim to jednak zrobisz, rzuć okiem na poniższy, oficjalny trailer Overlord 2. Ukaże Ci on jak wygląda przebieg rozgrywki.

Podobne

 • Combat Mission: Beyond Overlord patch v.1.12

  Patch do Combat Mission: Beyond Overlord jest rzeczą niezbędną dla wszystkich, którzy posiadają pełną wersję gry. Dlaczego? Przyczyn jest tak wiele, jak długa jest lista poprawek i usprawnień wnoszonych do gry przez patch Combat Mission: Beyond Overlord.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Dungeon Siege II Trailer 2

  Kolejny trailer do gry Dungeon Siege II - tym razem z targów E3, które odbyły się w 2005 roku.

 • Diablo II Trailer - Barmarzyńca

  Filmik przedstawia postać Barbarzyńcy z gry Diablo II.

 • Diablo II Trailer - Czarodziejka

  Filmik przedstawia trzy postacie z gry Diablo II - Czarodziejke, Nekromante i Amazonke.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Overlord II Trailer