Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Order of War trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Wargaming.net
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2009, 09:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Order of War trailer

Po wakacjach szykuje się nie lada gratka dla miłośników RTS-­ów – na sklepowe półki ma trafić Order of War - gra strategiczna czasu rzeczywistego, rozgrywająca się w czasach drugiej wojny światowej. Na zaostrzenie apetytu proponujemy Order of War trailer przygotowany przez developera gry, firmę Wargaming.net, notabene - rodem z Białorusi. Strategia ta daje graczowi okazję wzięcia udziału w widowiskowych bitwach wzorowanych na najważniejszych starciach końca wojny. Aby osiągnąć maksymalną grywalność Order of War gameplay koncentruje się na działaniach na linii frontu, zrezygnowano z elementów spowalniających akcję, takich jak budowanie baz czy gromadzenie surowców. Tym co wyróżnia Order of War na tle konkurencji jest jednak przede wszystkim cinematic mode, dzięki któremu potyczki mają wyglądać realistycznie i jednocześnie niesamowicie efektownie.

­

Podobne

 • Gears of War 3 - trailer

  Gears of War 3 to wyczekiwana przez graczy konsolowych produkcja, która jest kontynuacją popularnego cyklu strzelanek. Choć wątpliwe jest wyście jej wersji demo, to można zapoznać się z tym tytułem oglądając trailer God of War 3.

 • God of War 3 - trailer

  download free God of War 3 trailer po polsku za darmo pobierz

 • Trailer do Empire: Total War – The Warpath

  Empire: Total War – The Warpath to tworzona przez Creative Assembly gra strategiczna, będąca oficjalnym dodatkiem do Empire: Total War, który został wydany jakiś czas temu.

 • Shogun: II Total War - Trailer

  Trailer Shogun: 2 Total War to filmik wprowadzający w klimat bitew w feudalnej Japonii – polecamy każdemu miłośnikowi strategii

 • Shogun: 2 Total War - trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Order of War trailer