Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Codemasters Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10 lipiec 2009, 14:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Operation Flashpoint 2: Dragon Rising Trailer

­Operation Flashpoint: Dragon Rising Postal to druga część znakomitej strzelanki taktycznej, która przez wielu uważana jest za najbardziej realistyczną grę tego typu w historii. Tym razem jej tworzeniem zajęło się Codemasters, które poprzednio było tylko dystrybutorem tego tytułu. Według zapowiedzi gra ma zostać wydana jesienią 2009 roku.Oczekując na premierę tego tytułu warto obejrzeć trailer z Operation Flashpoint: Dragon Rising Postal, który prezentuje w przybliżeniu możliwości tej wspaniałej gry. Widać na nim główne zalety tego tytułu. Przede wszystkim wysoki realizm działań wojennych, wspaniałą grafikę oraz rozległy i w pełni otwarty obszar walki. W połączeniu z imponującą liczbą wiernie odwzorowanego arsenału i możliwością wykorzystanie wszystkich napotkanych na polu bitwy pojazdów Operation Flashpoint: Dragon Rising Postal musi odnieść ogromny sukces.


Obejrzyj oficjalny trailer z Operation Flashpoint: Dragon Rising Postal i przekonaj się jak wygląda ta wspaniale zapowiadająca się gra.

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising Trailer