Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Obulis Trailer 2 PC HQ

Kategoria: Trailery
Producent: Meridian4
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 30 kwiecień 2009, 11:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 207

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Obulis Trailer 2 PC HQ

Oto oficjalny trailer gry logicznej Obulis!

W grze logicznej Obulis musisz odcinać kolorowe kulki w ten sposób, aby wpadały do garnków mających taką samą barwę. By dokonać tego, musisz wziąć pod uwagę prawa fizyki oraz interakcje kulek z otoczeniem.

Obulis to gra, która potrafi wciągać na długie godziny. Jeżeli spodoba Ci się jej trailer, pobierz bezpłatnie jej wersję demonstracyjną.

­­

Podobne

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Gothic 2 Trailer

  Gothic 2 to połączenie cRPG i gry akcji na komputery PC będące sequelem popularnej gry cRPG z 2001 roku.

 • Defense Grid: The Awakening (PC) - video 1

  Oto trailer pokazujący grę Defense Grid: The Awakening

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - trailer

  Trailer Devil May Cry 3 to trwający niecałe cztery minuty filmik, jaki zaprezentowano w 2004 roku na targach E3. Pokazuje on świat gry, w którym przyjdzie CI sterować bohaterem imieniem Dante lub jego bratem Vergilem – ta druga opcja możliwa jest tylko w wersji na PC.

 • Counter Strike PC kody

  Kody do najlepszej sieciowej strzelanki wszech czasów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Obulis Trailer 2 PC HQ