Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NieR Gestalt - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Cavia
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 luty 2010, 11:14
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - NieR Gestalt - trailer

­Trailer NieR Gestalt to trwający ponad minutę zwiastun nad-chodzącej gry akcji. Zobaczysz tu sterowanego przez siebie bohatera – imieniem NieR, który przemierza świat przyszłości, by uwolnić porwaną córkę. Podczas eskapady nieraz przyj-dzie mu stawić czoła potężnym monstrom. Trailer NieR Ge-stalt ukaże Ci także dynamiczną walkę z przeciwnikami oraz ukaże świat odległej przyszłości, w którym ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczy wirus. Szerszy opis tej pro-dukcji znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, mamy także gameplay pokazujący, jak prezentuje się zabaw w praktyce. Jeśli więc lubisz dobre gry akcji, czekaj na NieR Gestalt, który zapowiada się na jeden z hitów tego roku!

Podobne

 • NieR Gestalt - gameplay

  Gameplay NieR Gestalt to trwający ponad pięć minut mate-riał wideo, który ukaże Ci pokazową rozgrywkę. Zobaczysz tu każdy aspekt gry – od walki po eksplorację świata.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NieR Gestalt - trailer