Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need for Speed Shift 2: Unleashed trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Slightly Mad Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 marzec 2011, 10:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 186

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Need for Speed Shift 2: Unleashed trailer

­Trailer Need for Speed Shift 2: Unleashed to zajawka najnowszej odsłony serii znanych wyścigówek, w której gracz ma szansę zasiąść za kierownicą najlepszych aut na świecie. Twórcy gry zadbali o jak najbardziej realistyczne doznania, dlatego też imponująco prezentuje się widok z kabiny kierowcy. Nadto same lokacje wyścigów znajdują się w egzotycznych lokacjach, jak na przykład Szanghaj czy Dubaj, więc zwiedzimy od razu kawałek świata. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się szerszy opis Need for Speed Shift 2: Unleashed – zapraszamy tam, by dowiedzieć się więc na temat tej produkcji.

­

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Need for Speed Shift 2: Unleashed trailer