Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Farm51
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 marzec 2010, 14:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer

­Trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem kolejnej odsłoni polskiego shootera fpp. Prezentowany tu trailer NecroVisioN: Przeklęta Kompania pokaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji. Zobaczysz na poniższym filmiku bezpośrednia walką z potwornymi przeciwnikami, używanie niezwykłych mocy, a także zobaczysz niektóre spośród występujących w grze lokacji. Trzeba przyznać, że filmik ten robi wrażenie. Mamy także drugi materiał wideo, przedstawiający samą rozgrywkę. Znajdziesz go na sąsiedniej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, jeśli rozważasz zakup tej produkcji.

Podobne

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - kody

  Kody do NecroVisioN: Przeklęta Kompania to cheaty, dzięki którym możesz znacznie zmienić zabawę. Nie chodzi tu tylko o moce twojego bohatera, ale też i o całą oprawę graficzną zabawy.

 • NecroVisioN: Przeklęta Kompania - gameplay

  Gameplay NecroVisioN: Przeklęta Kompania to trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który przedstawi Ci, jak prezentuje się rozgrywka w czasie zabawy. Zobaczysz tu wygląd oprawy audiowizualnej tej produkcji, nadto dowiesz się, jakich broni może używać Twój bohater.

 • Kody do gry Necrovision

  Prezentujemy pomocne kody do polskiej gry akcji - Necrovision!

 • Company of Heroes: Kompania Braci – kody

  Kody do Company of Heroes: Kompania Braci dają Ci dodatkowe możliwości i nową jakość walki z wirtualnymi przeciwnikami w tej świetnej grze strategicznej.

 • Company of Heroes: Kompania Braci - patch

  Patch do Company of Heroes: Kompania Braci poprawia jakość gry, zarówno w wymiarze grafiki i płynności gry jak i grywalności. Dzięki łatce gracz będzie mógł jeszcze bardziej cieszyć się efektami i możliwościami gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NecroVisioN: Przeklęta Kompania - trailer