Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NBA Live 10 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Electronic Arts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 11:06
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - NBA Live 10 - trailer

Trailer NBA Live 10 to filmik reklamowy ukazujący najnowsza odsłonę symulatora koszykówki, wydanego wyłącznie na konsole. Poniżesz trailer NBA Live 2010 ukaże Ci, jak prezentuje się oprawa wizualna gry, jej udźwiękowienie, a także sama gra. Trzeba przyznać, że wizualnie wykonanie jest po prostu świetne i gra nie może się nie podobać. Ten filmik został nakręcony w celach reklamowych, a jak wygląda gra w praktyce, przekonasz się, oglądając gameplay prosto z gry, który jest dostępny na osobnej stronie naszego portalu. Zapraszamy do obejrzenia, a także zapoznania się z opisem NBA Live 10 oraz poprzednich odsłon serii.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NBA Live 10 - trailer