Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Natural Selection - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Unknown Worlds Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 06 listopad 2009, 00:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Natural Selection - trailer

­
­Natural Selection to jeden z najlepszych modów znakomitej strzelanki Half Life. Gra ta stanowi skrzyżowanie klasycznej strzelanki ze strategią, dzięki czemu gracz nie ma czasu na nudę. Oczywiście Natural Selection jest nakierowany na rozgrywkę online, gdzie dostępne są dwie rasy – ludzi, oraz kosmitów. Wszystko prezentuje zamieszczony poniżej Natural Selection trailer, który ekspresowo przedstawia zalety tej pozycji. Natural Selection trailer pokazuje także grafikę z jaką gracz ma okazję spotkać się przy okazji tej gry i trzeba przyznać, że jak na swoje lata nie jest ona odpychająca. Najważniejsza i tak jest grywalność, której NS może pozazdrościć masa nowych i bardziej komercyjnych pozycji. ­
­

Podobne

 • Natural Selection 2 trailer

  Natural Selection 2 to zapowiada od dłuższego czasu kontynuacja jednego z najlepszych modów gry Half Life, której premiera została wyznaczona na 2010 rok.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Natural Selection - trailer