Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Natural Selection 2 trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Unknown Worlds Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 06 listopad 2009, 00:51
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Natural Selection 2 trailer

­Natural Selection 2 to zapowiada od dłuższego czasu kontynuacja jednego z najlepszych modów gry Half Life, której premiera została wyznaczona na 2010 rok. W grze, będącej skrzyżowaniem FPS z RTS gracz będzie miał okazję po raz kolejny wcielić się w jedną z dwóch ras i walczyć z przeciwnikami. Według zapowiedzi Ma to być jedna z najlepszych strzelanek online i miejmy nadzieję, że tak będzie. W między czasie warto obejrzeć trailer z Natural Selection 2, który możecie za free przejrzeć poniżej. Natural Selection 2 trailer prezentuje na razie nieliczne urywki z gry, ale na początek powinno to wystarczyć. ­

Podobne

 • Natural Selection - trailer

  Natural Selection to jeden z najlepszych modów znakomitej strzelanki Half Life. Gra ta stanowi skrzyżowanie klasycznej strzelanki ze strategią, dzięki czemu gracz nie ma czasu na nudę.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Natural Selection 2 trailer