Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MotorStorm: Pacific Rift - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Evolution Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 09 luty 2010, 13:07
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - MotorStorm: Pacific Rift - trailer

­Film Motorstorm: Pacific Rift trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim oraz na plażach wyspy położonej na Pacyfiku. Trailer do Motorstorm: Pacific Rift, drugiej części serii, ukazuje nam spalone słońcem skały wulkaniczne, w których będziemy musieli nie tylko przetrwać, ale i być szybsi i sprytniejsi od pozostałych rajdowców. Widzimy na filmie spektakularne wyczyny i przebiegłe rozwiązania, by zatrzymać jadących za nami przeciwników.

Podobne

 • MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

  Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • Motorstorm - trailer

  Film Motorstorm trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim.

 • MotorStorm: Arctic Edge - trailer

  Trailer przedstawiający Motorstorm: Arctic Edge prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS2, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami w trudnym górskim terenie, w dodatku na ośnieżonych stokach.

 • Motorstorm - kody

  W Motorstorm dostępne są kody uruchamiane za pomocą odpowiednich kombinacji klawiszy.

 • Motorstorm - gameplay

  Film Motorstorm gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MotorStorm: Pacific Rift - trailer