Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MONOPOLY - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: EA Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 luty 2010, 14:05
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - MONOPOLY - trailer

­Trailer Monopoly to trwający ponad minutę filmik, który ukazuje Ci możliwości wirtualnej adaptacji popularnej gry planszowej. Zobaczysz na niej, jak wygląda plansza gry, jak prezentują się animacje pionków i domków, a prócz tego efektów specjalnych. Ten trailer Monopoly nie ukazuje jednak samej rozgrywki – mamy jednak na naszych stronach filmik, dzięki któremu zapoznasz się z gameplayem tego tytułu. Jest on na sąsiedniej stronie naszego portalu, podobnie jak i większy opis tej produkcji. Zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Monopoly. Niestety, nie istnieje wersja gry na PC.

Podobne

 • Monopoly Tycoon - gameplay

  Pentium II 300MHz, 64Gameplay Monopoly Tycoon to trwający niemal sześć minut filmik, na którym pokazano, jak przebiega zabawa w grze.

 • MONOPOLY - gameplay

  Gameplay Monopoly to trwający ponad dziewięć minut filmik, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda wirtualna adaptacja popularnej gry planszowej. Zobaczysz tu dosłownie wszystko – od wyboru planszy i liczby gracz po rozgrywkę

 • Monopoly Tycoon - kody

  Kody do Monopoly Tycoon w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma zadnych trików, które spowodowałyby nagły wzrost gotówki na Twoim koncie czy też posiadanie przez Ciebie dowolnej liczby budynków.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MONOPOLY - trailer