Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ModNation Racer - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: United Front Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 kwiecień 2010, 11:07
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3, PlayStation Portable
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - ModNation Racer - trailer

­Trailer ModNation Racer to filmik, który reklamuje wyścigi. Na trwającym ponad półtorej minuty filmiku zobaczysz jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, a także zostaną Ci ukazane możliwości modyfikacji kierowcy oraz pojazdu. Nadto trailer ModNation Racer pozwoli Ci zobaczyć liczne możliwości tworzenia własnych tras, co jest jedną z największych atrakcji tego tytułu. Mamy na sąsiedniej stronie szerszy opis tej produkcji – zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Na innej zaś stronie znajdziesz filmik, prezentujący samą rozgrywkę. Jeśli spodoba Ci się trailer, zajrzyj tam, aby wiedzieć, czy warto wydać pieniądze na ten tytuł!

Podobne

 • ModNation Racer - gameplay

  Gameplay ModNation Racer trwający ponad trzy i pół minuty filmik, który ukazuje Ci rozgrywkę w tym tytule oraz pozwala na zapoznanie się z licznymi możliwościami modyfikacji postaci i wozu.

 • Kody do Maluch Racer

  Kody do gry Maluch Racer

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ModNation Racer - trailer