Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Mini Ninjas

Kategoria: Trailery
Producent: IO Interactive
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2009, 09:26
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do Mini Ninjas

Oficjalny trailer Mini Ninjas to filmik rekalmujący tą dość oryginalną grę. Zobaczysz w nim bohatera, którym posterujesz – najmniejszego ninja w historii. Jego imię to Hiro. Trailer Mini Ninjas ukaże Ci klimatyczną, dalekowschodnią grafikę i oprawę dźwiękową oraz kilku spośród licznych przeciwników, jakich napotkasz podczas przygód małego bohatera. Towarzyszą mu dwaj równie niewielcy przyjaciele – to właśnie ich widać na trailerze.  Natomiast pojawiające się pod koniec filmiku olbrzymy to przedstawiciele Chaosu, który Hiro musi powstrzymać. 
Co ciekawe, nie ma tu przesadnej przemocy, bowiem tytuł ten przygotowany jest dla graczy w każdym wieku – mogą się bawić przy nim również i dzieci.  Więcej informacji na temat w obszernym opisie gry dostępnym na naszych stronach.

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Mini Ninjas