Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Flight - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Microsoft Games Studio
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2010, 11:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Microsoft Flight - trailer

­Trailer gry Microsoft Flight to krótki, trwający ledwie minutę materiał promocyjny tej produkcji. Niestety, nie zobaczymy w nim scen z zabawy, a jedynie krótki filmik o spełnianiu dziecięcych marzeń. Cóż, miejmy nadzieję, że kolejne trailery ukażą nam nieco więcej aspektów programu, na który miłośnicy symulatorów czekają z niecierpliwością. A póki co po obejrzeniu filmiku zapraszamy an sąsiednią stronę naszego portalu, gdzie znajduje się nieco więcej na temat gry. Z pewnością znawcy serii nie będą zawiedzieni nadchodzącą produkcją.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Microsoft Flight - trailer