Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mercenaries 2: World in Flames - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 luty 2010, 10:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mercenaries 2: World in Flames - trailer

­Trailer Mercenaries 2: World in Flames jest rwającym ponad dwie minuty zwiastunem filmowym gry. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jakiego klimatu oczekiwac po rozgrywce. Ten trailer Mercenaries 2: World in Flames ukazuje Ci wszystkie możliwości dostępne podczas gry dla twojej postaci – od eksploracji świata pieszo i strzelania poprowadzenie pojazdów. Masz przy okazji możliwość przekonania się o jakości oprawy audiowizualnej tej produkcji. Jeśli rozważasz zakup tego tytułu, oprócz oglądania filmiku możesz pobrać za darmo jego wersję demo. Znajduje się ona na innej stronie naszego portalu wraz z opisem tego tytułu.

Podobne

 • Mercenaries 2: World in Flames - kody

  Kody do Mercenaries 2: World in Flames to pomoc do gry dla posiadaczy wersji na Xbox 360.

 • Mercenaries 2: World in Flames - gameplay

  Gameplay Mercenaries 2: World in Flames to trwający ponad pięc minut filmic, który ukaże Ci, jak prezentuje się ta gra na Xbox 360.

 • Mercenaries 2: World in Flames - patch

  Patch Mercenaries 2: World in Flames to łatka, która powinieneś pobrać za darmo jeśli jesteś posiadaczem tego tytułu. Dlaczego? Ponieważ łatka ta likwiduje kilka występujących w grze bugów i wprowadza szereg usprawnień.

 • Mercenaries 2 Patch 1.1 US

  Patch aktualizuję grę Mercenaries 2: World in Flames do wersji 1.1 i przeznaczony jest do amerykańskojęzycznej wersji gry.

 • Mercenaries 2 Patch 1.1 UK

  Patch aktualizuję grę Mercenaries 2: World in Flames do wersji 1.1 i przeznaczony jest do brytyjskojęzycznej wersji gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mercenaries 2: World in Flames - trailer