Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mega Man 9 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Capcom
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 grudzień 2009, 08:42
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Mega Man 9 - trailer

­Mega Man 9 powraca. Po długiej przerwie jedna z najbardziej wpływowych i znanych postaci z gier znów ma okazję zagościć na ekranach Waszych telewizorów. Fani gry nie mają się czego obawiać, gdyż twórcy nie zdecydowali się na radykalne zmiany, a co więcej przygotowali grę, która nie odbiega zbytnio od tej znanej np. z NES. Grafika nie jest może rewelacyjna co prezentuje trailer z Mega Man 9, ale czy to jest najważniejsze ? Mogę się założyć, że wielu graczy, którzy teraz wylewają siódme poty przy np. Assassins Creed II mieliby problem z przejściem gry zaprezentowanej prezentowanej w Mega Man 9 trailer. Gra po raz kolejna jest wymagająca i wciągająca, dlatego warto ją mieć.

Podobne

 • Mega Man 9 - gameplay

  Zobacz gameplay z Mega Man 9 i przekonaj się, że gra nie musi mieć wcale ultra pięknej grafy by zostać hitem. Liczy się klimat, którego MM9 nie można odmówić, a który po części możecie zobaczyć oglądając właśnie Mega Man 9 gameplay za darmo na pobierz.pl

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.

 • Iron Man II - trailer

  Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji.

 • Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

  Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater.

 • Spider-Man 3: The Game - gameplay

  Gameplay Spider-Man 3 trwający ponad sześć minut filmik, który ukazuje Ci tą dynamiczną grę w akcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mega Man 9 - trailer