Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Medal of Honor - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 październik 2010, 13:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3318

Opis dodatku - Medal of Honor - trailer

­Trailer Medal of Honor to krótki, trwający mniej niż półtorej minuty filmik, na którym możemy zobaczyć, jakie atrakcje czekają nas w grze. Widzimy tu zarówno patrolowanie miasta, jak i walki w górach, a także mamy okazję przyjrzeć się możliwościom audiowizualnym tego tytułu. Niestety, filmik nie ukazuje samej rozgrywki, lecz na sąsiedniej stronie naszego portalu mamy gameplay, w którym można zobaczyć kilka minut zabawy w trybie kampanii dla jednego gracza. Polecamy obejrzeć- być może pomoże to w podjęciu decyzji o zakupie produkcji.

Podobne

 • Medal of Honor: Frontline - kody

  Pobierz kody do Medal of Honor: Frontline za darmo i odblokuj wiele ukrytych opcji, bez których gra może być mniej ciekawa. Kody do Medal of Honor: Frontline Znajdziesz na pobierz.pl

 • Medal of Honor: Frontline - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Frontline gameplay za darmo i sprawdź jak wygląda pierwsza część serii na PS2, która zdobyła uznanie wielu graczy na całym świecie. Medal of Honor: Frontline gameplay na pewno przekona Cię do tej gry i dlatego musisz go zobaczyć.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - gameplay

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Wojna w Europie - kody

  Medal of Honor: European Assault to kolejna część jednej z najpopularniejszych strzelanek wojennych, która ukazała się na poczciwą czarnulkę w 2005 roku.

 • Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - gameplay

  Obejrzyj Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za free i przekonaj się, że to co zobaczyłeś w podstawowej wersji tej gry to nie wszystko. Najnowszy Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead gameplay za darmo zobaczysz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Medal of Honor - trailer