Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Max Payne 3 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Rockstar Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03 lipiec 2009, 09:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 14

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Max Payne 3 Trailer

Oto pierwszy trailer do najnowszej części przygód najbardziej znanego Max'a w historii gier komputerowych. Jest na co popatrzeć, choć faktycznego gameplayu tam nie uświadczymy.

Filmowa zapowiedź prezentuje historię Max Payne'a, który pojawia się w Sao Paulo, by tam znaleźć pracę w typowym dla siebie środowisku bandytów i policjantów. Oczywiście sam zainteresowany nie jest chętny do ponownego ścigania bandytów, nie mniej jednak wkrótce okazuje się, że nie ma specjalnego wyboru. Jak to bywa w przypadku trailerów do gier, całość historii i motywy kierujące głównym bohaterem nie są do końca znane, co bez wątpienia dodaje smaczku i sprawia, że chcemy czekać na grę jeszcze bardziej.

­

Podobne

 • Max Payne 3 Design and Technology trailer

  Najnowszy trailer do Max Payne 3 pokazuje, jak będzie wyglądać technologia zawarta w ostatnim produkcie Rockstar Games.

 • Alan Wake - gameplay

  Alan Wake to nadchodząca wielkimi krokami gra akcji, tworzona przez studio odpowiedzialne za serię Max Payne.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Max Payne 3 Trailer