Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20 luty 2009, 13:47
Rozmiar: 9.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 191

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki

Mass Effect jest, według niektórych, szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji cRPG. To Space Opera opowiadająca o losach komandora Sheparda, oficera a następnie głównodowodzącego okrętu o dźwięcznej nazwie "Normandia".

W trakcie jego przygód przyjdzie nam sie zmierzyć z niezliczona ilością zadań, których wykonanie niejednokrotnie będą nam utrudniać wprost niezwykli przeciwnicy.

Podobne

 • Mass Effect 2 - gameplay

  Gameplay Mass Effect 2 to trwający dziewięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się ta gra w praktyce. Zobaczysz tu wspaniałą oprawę audiowizualną tej produkcji, będziesz mieć także okazję obejrzeć scenki przerywnikowe oraz zobaczyć, jak prezentują się dialogi w grze.

 • Mass Effect 2

  Patch do Mass Effect 2 to łatka do tej świetnej gry rpg, która likwiduje bugi i błędy, jakie można w niej napotkać. Możesz pobrać ten patch Mass Effect 2 za darmo z naszych stron.

 • Mass Effect Trailer Preview

  Pierwszy trailer prezentujący krótka filmowa zapowiedź, przybliżająca grę Mass Effect.

 • Trailer do Mass Effect

  Mass Effect to gra, której nikomu zbytnio przedstawiać nie trzeba. Komandor Sheppard, odkrywanie tajemnic kosmosu, wspaniała fabuła – to trzy najbardziej kojarzące się z tym tytułem frazy.

 • Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer

  Trailer Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory to trwający półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci nowa postać w uniwersum gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki