Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 3 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Licencja
Data dodania: 13 grudzień 2010, 11:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Mass Effect 3 - trailer

Pierwszy zwiastun z gry. Serce i dusza się radują, chociaż filmik mało optymistyczny, zwłaszcza gdy człowiek widzi co żniwiarze wyprawiają z wszechświatem. Trailer do Mass Effect 3, rozwiązuje nam wszelkie wątpliwości na temat spekulacji jakie były ostatnio związane z premierą nowej produkcji ze stajni Bioware. W każdym razie mam nadzieje że odległa premiera tylko jeszcze bardziej nakręci graczy, ale lepiej żeby Shepard się nie ociągał i pojawił na prawdę pod koniec roku. Miłego oglądania.­

Podobne

 • Mass Effect 2

  Patch do Mass Effect 2 to łatka do tej świetnej gry rpg, która likwiduje bugi i błędy, jakie można w niej napotkać. Możesz pobrać ten patch Mass Effect 2 za darmo z naszych stron.

 • Mass Effect Trailer Preview

  Pierwszy trailer prezentujący krótka filmowa zapowiedź, przybliżająca grę Mass Effect.

 • Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki

  Mass Effect jest, według niektórych, szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji cRPG.

 • Trailer do Mass Effect

  Mass Effect to gra, której nikomu zbytnio przedstawiać nie trzeba. Komandor Sheppard, odkrywanie tajemnic kosmosu, wspaniała fabuła – to trzy najbardziej kojarzące się z tym tytułem frazy.

 • Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer

  Trailer Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory to trwający półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci nowa postać w uniwersum gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mass Effect 3 - trailer