Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 03 luty 2010, 18:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mass Effect 2 - trailer

­Trailer Mass Effect 2 to trwający półtorej minuty materiał wideo, który wprowadza Cię do świata tej świetnej gry fabularnej. Zobaczysz tutaj swojego bohatera – komandora Sheparda, który używa zarówno klasycznych broni, jak tez i mocy biotycznych do pokonywania przeciwników. Nadto Trailer Mass Effect 2 ukaże Ci oczywiście również walkę, a także eksplorację świata gry. Jeśli więc wahasz się czy nabyć ten tytuł, z pewnością filmik ten przekona Cię, że warto zainwe-stować w Mass Effect 2! Niestety, nie ma jej wersji demo, ale na naszych stronach znajdziesz jej szerszy opis.

Podobne

 • Mass Effect 2

  Patch do Mass Effect 2 to łatka do tej świetnej gry rpg, która likwiduje bugi i błędy, jakie można w niej napotkać. Możesz pobrać ten patch Mass Effect 2 za darmo z naszych stron.

 • Mass Effect Trailer Preview

  Pierwszy trailer prezentujący krótka filmowa zapowiedź, przybliżająca grę Mass Effect.

 • Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki

  Mass Effect jest, według niektórych, szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji cRPG.

 • Trailer do Mass Effect

  Mass Effect to gra, której nikomu zbytnio przedstawiać nie trzeba. Komandor Sheppard, odkrywanie tajemnic kosmosu, wspaniała fabuła – to trzy najbardziej kojarzące się z tym tytułem frazy.

 • Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer

  Trailer Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory to trwający półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci nowa postać w uniwersum gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mass Effect 2 - trailer