Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 kwiecień 2010, 14:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer

Trailer Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory to trwający półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci nowa postać w uniwersum gry. To Kasumi, tajemnicza złodziejka, która można dołączyć do ekipy Sheparda. Trailer Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory ukazuje Ci ją w akcji, prezentując zarazem możliwości tej postaci. Mamy także na naszych stronach gameplay, ukazujący dodatek w akcji. Obejrzyj go, jeśli chcesz wiedzieć, jak prezentuje się akcja gry w praktyce. Dodatkowo możesz także poczytać o tym dodatku. Szerszy opis tej produkcji znajdziesz na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - gameplay

  Gameplay Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory to trwający prawie jedenaście minut materiał wideo, który poświęcony jest postaci Kasumi – czyli tajemniczej złodziejce, wprowadzanej do gry przez niedostępne za darmo DLC.

 • Mass Effect 2

  Patch do Mass Effect 2 to łatka do tej świetnej gry rpg, która likwiduje bugi i błędy, jakie można w niej napotkać. Możesz pobrać ten patch Mass Effect 2 za darmo z naszych stron.

 • Mass Effect Trailer Preview

  Pierwszy trailer prezentujący krótka filmowa zapowiedź, przybliżająca grę Mass Effect.

 • Mass Effect Trailer Dialogi Magdaleny Różczki

  Mass Effect jest, według niektórych, szczytowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji cRPG.

 • Trailer do Mass Effect

  Mass Effect to gra, której nikomu zbytnio przedstawiać nie trzeba. Komandor Sheppard, odkrywanie tajemnic kosmosu, wspaniała fabuła – to trzy najbardziej kojarzące się z tym tytułem frazy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mass Effect 2: Kasumi's Stolen Memory - trailer