Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marvel: Ultimate Alliance 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Vicarious Visions
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 luty 2010, 10:07
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Marvel: Ultimate Alliance 2 - trailer

­Trailer Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający ponad półtorej minuty filmik reklamowy, ukazujący Ci produkcję, w której masz szansę na sterowanie najbardziej znanymi superbohaterami uniwersum Marvela. Będziesz mieć tu okazję na zobaczenie, jakie postaci występują w zabawie oraz przyjrzeć się możliwościom silnika graficznego użytego w grze. Ten trailer Marvel: Ultimate Alliance 2 nie pokazuje wszystkich możliwości zabawy. Rzuć okiem na sąsiednią stronę, gdzie znajduje się gameplay z gry, czyli filmik ukazujący ją w akcji. Dzięki temu będziesz mógł ocenić, czy warto zainwestować w ten tytuł.

Podobne

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - kody

  Kody Marvel: Ultimate Alliance 2 to przydatne triki na PS2, które pomogą Ci w zabawie. Przedstawione poniżej kody Marvel: Ultimate Alliance 2 pozwalają na odblokowanie ukrytych bonusów.

 • Marvel: Ultimate Alliance 2 - gameplay

  Gameplay Marvel: Ultimate Alliance 2 to trwający niemal osiem minut filmik wideo z gry, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak wygląda w niej przebieg zabawy.

 • Jagged Alliance 3 - trailer

  Jagged Alliance 3 trailer prezentuje mającą się ukazać w 2011 r. kontynuację popularnej serii turowych strategii.

 • Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business - trailer

  Zobacz trailer prezentujący wydany po polsku Jagged Alliance 2.5, dodatek z 2000 r. do sequela rozpoczętej jeszcze w 1994 r. serii strategii turowych, w których dowodzisz grupą najemników tak, by skutecznie pokonać wszystkich przeciwników.

 • Naruto: Ultimate Ninja 5

  Zobacz gameplay z Naruto: Ultimate Ninja 5 za darmo i sprawdź sam jak wygląda kolejna część bardzo dobrej gry o przygodach młodego Ninja. Naruto: Ultimate Ninja 5 gameplay za free znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Marvel: Ultimate Alliance 2 - trailer