Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic: The Gathering - Tactics - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Sony Online Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 09 listopad 2009, 11:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Magic: The Gathering - Tactics - trailer

­­Trailer Magic: The Gathering – Tactics to pierwsza rzecz, jaką ukazało Sony Online Entertainment, a która dotyczy wirtualnej adaptacji popularnej kolekcjonerskiej gry karcianej. Niestety, trailer Magic: The Gathering – Tactics nie pokazuje nam za wiele, ale potwierdza przynajmniej, że wszystkie znane z kart postaci i potwory będą animowane oraz w pełni trójwymiarowe, co z pewnością będzie wyglądało niesamowicie.­

Więcej na temat tej produkcji znajdziesz w zapowiedzi, która znajduje się na oddzielnej stronie naszego portalu. Jeśli znasz tą grę karcianą, przygotuj się na emocjonujące rozgrywki w trybie online. Premiera tego tytułu przewidziana jest na rok 2010.

Podobne

 • Magic: The Gathering Battlegrounds

  Kody do Magic: The Gathering Battlegrounds to użyteczne pomoce dla wszystkich tych graczy, którzy chcą mieć od razu dostęp do wszystkich rozdziałów trybu kampanii oraz przeciwników.

 • Magic: The Gathering Battlegrounds - patch

  Najnowszy patch do Magic: The Gathering Battlegrounds to łatka wydana w 2004 roku.

 • Heroes of Might & Magic 6 - trailer

  Trailer Heroes of Might & Magic 6 to pierwszy materiał wideo, prezentujący długo oczekiwaną kontynuację serii. Mamy tu okazje zobaczyć klimatyczny wstęp do kampanii dla jednego gracza, jednakże sama rozgrywka nie została pokazana.

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East - patch v.3.1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate - polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Magic: The Gathering - Tactics - trailer