Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MAG - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Zipper Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 10:40
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - MAG - trailer

­Prezentujący nową strzelankę MAG trailer pokazuje nowoczesną grafikę godną PS3, którą wykorzystano do realistycznego oddania niezwykle dynamicznej akcji. Jak sugeruje przedstawiający MAG trailer, dokładnie dopracowane ruchy kamery sprawiają, że będziemy czuli się nie tyle graczami, co widzami filmu z podkręconymi efektami specjalnymi, biorąc udział w rozgrywce z wielopoziomową rozgrywką, zaawansowaną techniką uzbrojenia i sztuczną inteligencją na wysokim poziomie.

Podobne

 • MAG - gameplay

  download free MAG gameplay trailer po polsku za darmo pobierz

 • MAG - trailer

  Trailer MAG to materiał wideo pokazujący nadchodzący sieciowy shooter.

 • MAG - gameplay

  Gameplay MAG to materiał wideo ukazujący Ci grę w akcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: MAG - trailer