Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mafia 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Illusion Softworks
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 lipiec 2009, 11:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mafia 2 - trailer

­

Trailer Mafia 2 to pierwsze pokazanie światu przez producenta, jak będzie wyglądała gra. Jest to długo wyczekiwany sequel popularnego tytułu Mafia, który opowiadał o losach Tony’ego Angelo – członka jednej ze zorganizowanych grup przestępczych działających w Stanach Zjednoczonych w latach czterdziestych XX wieku. Poniższy filmik ukazuje głównego bohatera gry – Vito Scaletti – oraz przedstawicieli jednej z trzech mafijnych rodzin, do których możemy do­łączyć podczas gry.

Jej akcja osadzona jest w Empire City, będącym alternatywną wersja Nowego Jorku. Twórcy Mafia 2 z pewnościa zainspirowali się nieco inną kryminalną seria – ­GTA – bowiem możemy włamywać się do aut na kilka sposobów, mamy swobodę działania oraz mnóstwo broni do dyspozycji.

­­

Podobne

 • Mafia 2: Joe’s Adventures - trailer

  Trailer dodatku Mafia 2 to trwający 1:50 filmik, prezentujący przygody Joe Barbaro. Będziemy dzięki niemu mieli okazję przyjrzeć się nowym lokacjom w mieście

 • Spolszczenie do Mafia

  Plik spolszczający grę Mafia: The City of Lost Heaven.

 • Save 100% do Mafia

  Ponad sto savów do gry - Mafia ukończona na 100.

 • Gameplay do Mafia 2

  Gameplay gry Mafia 2 ukazuje nam wyczekiwany tytuł w akcji.

 • Mafia Patch 1.2 PL

  Poprawka do polskojęzycznej wersji gry Mafia: The City of Lost Heaven. Patch poprawia obsługę kart ATI Radeon oraz dodaje wsparcie dla funkcji Force Feedback.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mafia 2 - trailer

dodał: ~MIHXC , 02.04.2010

jak to pobrac ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

dodał: ~JLB , 01.04.2010

Nie da się pobrać :(

dodał: grendizer , 10.02.2010

Jacy z was analfabeci! Ortografia ludzie!

dodał: ~przemo , 31.01.2010

jak jom ściongnoci bez zastrzeżeni i szybko

dodał: ~nn , 31.10.2009

nn

dodał: ~daniel02dan , 08.08.2009

polacam bardfzo ładna grafa