Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lego Universe - trailer 2

Kategoria: Trailery
Producent: Net Devil
Licencja: Licencja
Data dodania: 07 styczeń 2011, 13:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Lego Universe - trailer 2

Trailer LEGO Universe to trwający ponad trzy minuty materiał wideo, który ukazuje grę sieciową stworzoną „w realiach” LEGO. Na filmiku zobaczymy między innymi tworzenie własnej postaci, dostępne typy bohaterów i ich działania, przygody w świecie zbudowanym klocków i inne rzeczy.  Ten trailer umożliwia też zapoznanie się z oprawą audiowizualną zabawy – wszyscy fani duńskich klocków z pewnością będą nią zachwyceni. O samej grze piszemy na osobnej stronie naszego portalu i polecamy tam zajrzeć, by dowiedzieć się więcej na temat tej stworzonej przez Net Devil produkcji – oczywiście po obejrzeniu filmiku.­

Podobne

 • Lego Universe - trailer

  Trailer LEGO Universe to pierwszy materiał wideo z zapowiadanej od dłuższego czasu gry mmo, która osadzona będzie w świecie stworzonym z klocków LEGO.

 • LEGO Rock Band - trailer

  LEGO Rock Band to kolejna gra muzyczna z serii RB stworzona przez Harmonix Music System w której zdecydowano się na połączenie świata rocka z klockami LEGO.

 • Universe at War: Earth Assault E3 Trailer

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry strategicznej Universe at war: Earth Assault!

 • Mortal Kombat vs DC Universe - kody

  W Mortal Kombat vs DC Universe istnieją kody, które pomogą nam urozmaicić rozgrywkę (znane także jako Mortal Kombat vs DC Universe cheats).

 • LEGO Harry Potter: Years 1-4 - trailer

  Zobacz LEGO Harry Potter: Years 1-4 trailer, który prezentuje najważniejsze informacje o tej grze. Widać na nim specyficzny klimat serii znany choćby z filmów o przygodach czarodzieja. Najnowszy trailer z LEGO Harry Potter: Years 1-4 za free znajdziecie na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Lego Universe - trailer 2