Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lego Universe - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Net Devil
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 18 styczeń 2010, 10:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Lego Universe - trailer

­Trailer LEGO Universe to pierwszy materiał wideo z zapowiadanej od dłuższego czasu gry mmo, która osadzona będzie w świecie stworzonym z klocków LEGO. Ten trwający ponad dwie minuty trailer LEGO Universe da Ci wyobrażenie o tym niezwykłym świecie, gdzie science-fiction przeplata się z fantasy i można spodziewać po prostu wszystkiego. Jeśli spodoba Ci się poniższy filmik, mamy na naszych stronach szerszy opis tej produkcji- zajrzyj tam, jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat. Niestety, dokładna data premiery LEGO Universe nie jest znana, jednak najnowsze wieści mówią o końcówce 2009 roku. Cóz, pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

Podobne

 • Lego Universe - trailer 2

  Trailer LEGO Universe to trwający ponad trzy minuty materiał wideo, który ukazuje grę sieciową stworzoną „w realiach” LEGO.

 • LEGO Rock Band - trailer

  LEGO Rock Band to kolejna gra muzyczna z serii RB stworzona przez Harmonix Music System w której zdecydowano się na połączenie świata rocka z klockami LEGO.

 • Universe at War: Earth Assault E3 Trailer

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry strategicznej Universe at war: Earth Assault!

 • Mortal Kombat vs DC Universe - kody

  W Mortal Kombat vs DC Universe istnieją kody, które pomogą nam urozmaicić rozgrywkę (znane także jako Mortal Kombat vs DC Universe cheats).

 • LEGO Harry Potter: Years 1-4 - trailer

  Zobacz LEGO Harry Potter: Years 1-4 trailer, który prezentuje najważniejsze informacje o tej grze. Widać na nim specyficzny klimat serii znany choćby z filmów o przygodach czarodzieja. Najnowszy trailer z LEGO Harry Potter: Years 1-4 za free znajdziecie na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Lego Universe - trailer

dodał: ~ggd , 27.02.2010

gfdag

dodał: ~michalek , 31.01.2010

ej czy ta gra jest platna ?