Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Legendary - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Spark Unlimited
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 marzec 2010, 14:43
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Legendary - trailer

­Legendary trailer pokazuje nam rysunki przedstawiające legendarne, przerażające stwory – wilkołaki, gryfy, minotaura... Zapowiadający Legendary trailer to głównie opowieść twórców gry. Widzimy wiele rysunków, na podstawie których zrealizowany świat przedstawiony w Legendary. Mamy tu połączenie nowoczesnej rzeczywistości i pradawnych legend. Widzimy fragmenty gameplayu – scenerię, potwory i bronie, za pomocą których będziemy z nimi walczyć.

Podobne

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Legendary - trailer