Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Król Artur 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Neocore Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 luty 2011, 11:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Król Artur 2 - trailer

­Trailer Król Artur 2 to pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji, w której przenosimy się w mroczne wieki Brytanii. Choć filmik nie pokazuje samej rozgrywki, możemy tu poczuć jej klimat – wielkie bitwy ludzi z armiami potworów w dotkniętym przez siły zła kraju. Szerszy opis tej produkcji znajduje się na osobnej stronie naszego portalu i zapraszamy tam, aby dowiedzieć się więcej na temat gry Król Artur II. Ukaże się ona w tym roku, jednak nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. Miłośnicy strategii powinni mieć baczenie na ten tytuł.

Podobne

 • Król Artur - kody

  W grze Król Artur kody wprowadzamy w konsoli uruchamianej przez wciśnięcie [ctrl] + [shift] + [1] w czasie gry.

 • Król Artur - trailer

  Trailer gry Król Artur przedstawia Ci, jak wyglądać będzie najnowsza strategia czasu rzeczywistego, za której powstanie odpowiada studio Neocore Games – czyli ci sami ludzie, którzy wykreowali Crusadres: Thy Kingdom Come.

 • Król Artur - gameplay

  Film pokazujący gameplay w grze król artur opowiada legendę samego króla, po czym widzimy sam gameplay z king arthur, czyli walkę konnicy i piechoty nad rzeką rozświetloną latającymi pociskami zapalającymi.

 • Król Artur - trailer

  Przedstawiający grę king arthur trailer mówi o legendzie Króla w pięknej scenerii brytyjskich gór i zamków.

 • patch do Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli

  Patch do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli to potężna poprawka, która wnosi wiele nowych elementów do zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Król Artur 2 - trailer