Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do King's Bounty Wojownicza Księżniczka

Kategoria: Trailery
Producent: Katauri Interactive
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 15:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 15

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Trailer do King's Bounty Wojownicza Księżniczka

­

Trailer King’s Bounty Armored Princess przedstawia Ci świat gry King’s Bounty – cieszącej się zasłużonym uznaniem strategii turowej w klimacie fantasy. Sterujesz tu Amelią, która podejmuje niebezpieczną wyprawę, aby ocalić królestwo Endorii. Niestey, trailer gry King’s Bounty Wojownicza Księżniczka (pod takim tytułem ukazała się w Polsce) jest jedynym materiałem udostępnionym graczom przez wydawcę. Nie ma dostępnej wersji demo tego tytułu, aby można go przetestować przed zakupem. Jeśli po trailer King’s Bounty zachęcił Cię do zapoznania się z tytułem, mamy dla Ciebie większy opis gry tutaj – zajrzyj tam, by poznać więcej szczegółów tej produkcji. To naprawdę udany tytuł, którego wstyd nie znać.­

­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do King's Bounty Wojownicza Księżniczka