Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killzone - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Guerilla Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 01:47
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Killzone - trailer

­Przedstawiony w trailerze Killzone gameplay pokazuje dynamiczną rozgrywkę FPS, w czasie której przemierzamy jako jeden z członków oddziału kolejne fragmenty strefy walki uzbrojeni w ciężki karabin automatyczny. W Killzone gameplay polega na sprawnym strzel­aniu do wrogów tak, byśmy zdążyli zabić ich zanim oni zabiją nas – jak na strzelankę przystało... W trailerze widać dopracowane efekty specjalne, jak choćby unoszący się wszędzie dym, łuna pożaru w tle, czy efekty świetlne i dźwiękowe wystrzałów oraz wybuchów.­

Podobne

 • Killzone 2 - gameplay

  download free Killzone 2 gameplay trailer po polsku za darmo pobierz

 • Killzone - kody

  kody do Killzone

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Killzone - trailer