Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Joy Ride - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BigPark
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 luty 2010, 14:46
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Joy Ride - trailer

­Jeśli z niecierpliwością czekasz na wydanie tej gry, to na pewno Joy Ride trailer podsyci jeszcze napięcie związane z czekaniem na tą darmową grę wyścigową, udostępnioną przez Microsoft za pomocą usługi Xbox Live. Joy Ride trailer pokazuje, że w gra będzie odznaczać się niebywałym poczuciem humoru, kolorową grafiką, ciekawymi furami, własnymi avatarmi i co najważniejsze rozbudowanymi trasami, na których podniebne akrobacje nie będą stanowiły żadnego problemu.

Podobne

 • Joy Ride - gameplay

  Uważasz, że opis gry to za mało? Jeśli tak, to trafiłeś w idealne miejsce, gdyż Joy Ride gameplay prezentuje wiele ciekawych faktów odnośnie tej gry, wraz z komentarzem przedstawiciela Microsoftu.

 • Tony Hawk: RIDE - Trailer

  Trailer do Tony Hawk: RIDE

 • Tony Hawk: RIDE - kody

  Kody do Tony Hawk: RIDE to odblokowanie specjalnego poziomu.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Joy Ride - trailer