Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Iron Man II - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Sega
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14 styczeń 2010, 14:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Iron Man II - trailer

­Trailer Iron Man 2 to trwający ponad dwie minuty filmik zaprezentowany podczas targów, który jest pierwszym materiałem wideo z nadchodzącej gry akcji. Prócz scen z samej gry możesz tu posłuchać, co ma o niej do powiedzenia Mike McHale, jeden z jej twórców. A sam trailer Iron Man 2 ukaże Ci w akcji sterowanego podczas zabawy bohatera. Trzeba przyznać, że widać po tym filmiku dość dużą interakcję postaci z otoczeniem, zobaczysz także kilku przykładowych wrogów oraz różne lokacje, jakie będziemy przemierzać podczas zabawy. Zobacz także dostępny na naszych stronach gameplay Iron Man II.

Podobne

 • Kody do Iron Man

  Kody Iron Man uatrakcyjnią z pewnością rozgrywkę.

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Iron Man v1.1 Patch

  Patch likwiduje on usterki programu, w tym między innymi błąd odczytu płyty w napędach SCSI DVD, brak działania niektórych klawiszy oraz liczbę wspieranych padów.

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

  Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Iron Man II - trailer