Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Maddox Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 03 luty 2011, 13:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - trailer

­Trailer gry IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover to pierwszy zaprezentowany materiał wideo tego cieszącego się nieustającą popularnością symulatora samolotów bojowych. Na trwającym półtorej minuty filmiku możemy zobaczyć między innymi samoloty, za jakich sterami zasiądziemy podczas zabawy, oprawę audiowizualną całości, widok z kokpitu i perspektywy trzeciej osoby. Mamy także okazję przyjrzeć się animacjom oraz zaobserwować rodzaje zniszczeń. Filmik ten z pewnością narobi apetytu każdemu miłośnikowi walk w powietrzu. Więcej na temat IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover piszemy na osobnej stronie naszego portalu – polecamy tam zajrzeć, aby dowiedzieć się więcej!

Podobne

 • IL-2 Sturmovik - Patch 4.101

  Najnowszy patch IL-2 Sturmovik to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu, ponieważ wprowadza on aż kilkadziesiąt poprawek do zabawy.

 • IL-2 Sturmovik: 1946 Patch 4.08m

  Poprawka systemowa do gry IL-2 Sturmovik: 1946. Łatka aktualizuję grę do wersji 4.08m - jest wymagana do gry przez Internet.

 • Serwer do IL-2 Sturmovik: 1946

  Dedykowany serwer do gry IL-2 Sturmovik: 1946 wymaga patcha 4.08.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - trailer