Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ikariam - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Gameforge
Licencja: Licencja
Data dodania: 03 listopad 2009, 00:57
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 21

Opis dodatku - Ikariam - trailer

­Fanowski trailer gry Ikariam to filmik ukazujący, jak wygląda mechanika rozgrywki oraz prezentujący jej oprawę audiowizualną. O tytule tym piszemy na osobnej stronie, zaś ten trailer Ikariam jest doskonałym uzupełnieniem tamtego tekstu. Ukaże Ci on jak wyglądają ekrany gry oraz pozwoli na zachwycenie się świetną stylizacja na czasy antyczne. Ujrzysz także, jak można rozbudować swoje miasto oraz ile kolonii założyć.

Jeśli więc jeszcze wahasz się, czy zarejestrować na stronie gry, ten filmik z pewnością przekona Cię do tego kroku. Ikariam to prawdziwa gratka dla miłośników strategii – w dodatku całkowicie za darmo! ­­

­

Podobne

 • Ikariam - Mapa Sojuszu

  Mapa Ikariam dla sojuszu to narzędzie online do tworzenia mapy, na której widoczni są wszyscy sojusznicy, ew. członkowie akademii, przyjaciele, wrogowie itp. Każdy typ gracza jest oznakowany innym kolorem.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Ikariam - trailer