Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

I AM ALIVE – trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 sierpień 2009, 09:49
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - I AM ALIVE – trailer

­

­Prezentowany poniżej trailer gry I AM ALIVE przedstawia zbliżającą się grę o tym samym tytule. Wcielamy się w niej w Adama Collina, któremu dane było przetrwać katastrofę, która zniszczyła jego rodzinne miasto – Chicago. W nowej sytuacji ludzie próbują przetrwać pośród ruin i przeżyć, czekając na pomoc. Trailer I AM ALIVE ukazuje Ci jeden z wielu momentów w grze, gdzie gracz musi dokonać wyboru­ co do swych działań – nie pozostaną one bez wpływu na nieliniową fabułę. I AM ALIVE zapowiada się na hit – niestety, nie jest jeszcze znana dokładna data premiery tej produkcji, choć wydawca – doskonale znana graczom firma Ubisoft – chciałby, aby nastąpiła ona w 2010 roku.

­

Podobne

 • Dead or Alive 4 - trailer

  Trailer Dead or Alive 4 to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci wszystkie występujące w grze postacie.

 • Dead or Alive 3 - trailer

  Trailer Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który zaprezentuje Ci wszystkie występujące w grze postacie oraz pokaże przykładowe walki.

 • Dead or Alive 3 - gameplay

  Gameplay Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci tą rozgrywkę w praktyce.

 • Dead or Alive 4 - gameplay

  Gameplay Dead or Alive 4 to trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pokaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: I AM ALIVE – trailer