Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hunted: The Demon's Forge - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: inXile Entertainment
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 sierpień 2010, 15:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Hunted: The Demon's Forge - trailer

Trailer Hunted: The Demon's Forge to materiał wideo prezentujący nadchodzącą grę akcji. Jej premiera będzie mieć miejsce w 2011 roku, a czy warto czekać? Na to pytanie odpowiada poniższy filmik. Zobaczymy na nim dwoje kontrolowanych podczas zabawy bohaterów – wojownika Caddoca i łuczniczkę Elarę. Nie zabraknie tu walki – przemierzają oni lokacje opanowane przez siły zła. Trailer Hunted: The Demon's Forge trwa ponad półtorej minuty i pozwala poczuć klimat pełnej wersji zabawy. Szerszy opis tej produkcji znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.  ­

Podobne

 • Demon's Souls - trailer

  Trailer Demon’s Solus to trwający ponad trzy minuty materiał wideo, który prezentuje Ci wydaną wyłącznie na Playstation 3, mroczną grę akcji.

 • Free BattleForge Tracks

  Free BattleForge Tracks to trzy utwory z sieciowej gry strategicznej Battle Forge.

 • Demon's Souls - gameplay

  Gameplay Demon’s Solus to trwający niemal jedenaście minut materiał wideo, który prezentuje Ci w akcji wydaną wyłącznie na Playstation 3, mroczną grę akcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hunted: The Demon's Forge - trailer