Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homefront - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Digital Extremes
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 styczeń 2011, 13:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Homefront - trailer

Trailer Homefront to pierwszy materiał wideo, ukazujący tytuł, w którym sterujemy członkiem amerykańskiego ruchu oporu, walczącym z koreańskimi najeźdźcami. Ta zapowiedziana na marzec 2011 produkcja da nam wiele możliwości – od walki pieszo po sterowanie maszynami latającymi. Na filmiku zobaczymy popadające w ruinę USA i walki na ulicach miast oraz miasteczek. Filmik prezentuje się dość solidnie, wiec wszyscy miłośnicy shooterów FPP powinni czekać na dzień premiery tej gry. Może być to niespodziewany hit 2011 roku, zaś jego atrakcyjność zwiększają jeszcze liczne scenki filmowe i animowane, jakie pojawiają się podczas rozgrywki. Więcej o niej piszemy na sąsiedniej stronie naszego portalu.­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Homefront - trailer