Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes of Newerth - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: S2 games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 09:30
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Heroes of Newerth - trailer

Heroes of Newerth to RTS stworzony do rozgrywki w trybie multiplayer, który bazuje na najpopularniejszej, dodatkowej mapie do Warcraft III, a mianowicie Defence of The Ancients. Gra powinna ukazać się pod koniec tego roku, a za jej przygotowanie odpowiedzialne jest studio S2 Games.

Na razie twórcy zdecydowali się pokazać graczom tylko do Heroes of Newerth, który możecie obejrzeć poniżej. Heroes of Newerth trailer prezentuje najważniejsze zalety tej gry, a więc świetne połączenie świata fantasy i Warcraft’owskich klimatów, oraz piękne efekty audiowizualne. Jeżę chcesz zobaczyć co może spotkać Cię w świecie Newerth to musisz obejrzeć filmik z gry. 

Podobne

 • Heroes of Telara - trailer

  Na razie głównych źródłem informacji o grze jest Heroes of Telara trailer, który w zarysie przedstawia świat gry i to czego można się po niej spodziewać, a więc dynamicznej rozgrywki z graczami z całego świata. Trailer do Heroes of Telara jest dostępny poniżej.

 • Heroes of Might & Magic 6 - trailer

  Trailer Heroes of Might & Magic 6 to pierwszy materiał wideo, prezentujący długo oczekiwaną kontynuację serii. Mamy tu okazje zobaczyć klimatyczny wstęp do kampanii dla jednego gracza, jednakże sama rozgrywka nie została pokazana.

 • Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - trailer

  Trailer gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad to trwający nieco ponad półtorej minuty materiał wideo, będący dobrym wprowadzeniem do rozgrywki. Mamy dzięki neimu okazję przyjrzeć się oprawie audiowizualnej produkcji.

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East - patch v.3.1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate - polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Heroes of Newerth - trailer