Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heavy Duty - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Primal Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 27 październik 2009, 14:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Heavy Duty - Trailer

Trailer Heavy Duty ukazuje Ci gameplay nadchodzącej produkcji, która ma wszelkie zadatki na hit. Sterujemy tu robotami bojowymi, którymi atakujemy siły zgromadzone na jednej z planet przez żądnego władzy dyktatora. Trailer Heavy Duty ukaże Ci widok z orbity, sterowanie i walkę na niebie i ladzie oraz ogólną oprawą audiowizualną tej produkcji. Dokładniejszy opis tego tytułu znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Tu w skrócie napiszemy, ze fabuła jest nieliniowa, masz do wyboru dziewięć różnych robotów, które możesz wyposażyć w setkę broni, nadto zwraca uwagę olbrzymi obszar do eksploracji globu.

Obejrzyj więc trailer – jeśli lubisz dynamiczną akcję, z pewnością zainteresuje Cie ten tytuł.­

­

Podobne

 • Heavy Rain - trailer

  Trailer Heavy Rain to materiał filmowy trwający prawie pięć minut, który ukazuje nadchodzącą grę przygodową na Playstation 3.

 • Call of Duty 3 - trailer

  Trailer Call of Duty 3 to filmik reklamujący trzecią część popularnej serii gier akcji osadzonych w realiach II wojny światowej. Na tym trwającym ponad dwie minuty materiale zobaczysz scenki, które z pewnością wprowadzą Cię w klimat największego konfliktu w historii.

 • Call of Duty: Black Ops - trailer

  Trailer Call of Duty: Black Ops to krótki, trwający niecałą minutę filmik, który prezentuje sceny z nachodzącej, siódmej odsłony popularnej serii. Przypomina on zapowiedź filmu akcji – mamy tu eksplozje, skrytobójstwa, żołnierzy kamuflujących się w śniegu i inne sceny.

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Heavy Duty - Trailer