Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hannah Montana The Movie - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Disney Interactive Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 marzec 2010, 14:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Hannah Montana The Movie - trailer

­Hannah Montana The Movie trailer przedstawia najnowszą grę opartą na filmowych przygodach znanej z telewizji bohaterki młodzieżowego serialu Hannah Montana. Jak pokazuje Hannah Montana The Movie trailer nasza bohaterka musi tu tańczyć, grać i spiewać jak najlepiej potrafi, a naszym zadaniem jest wciskanie odpowiednich przycisków zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, by udało jej się to bez fałszowania.

Podobne

 • Hannah Montana The Movie - gameplay

  Film Hannah Montana The Movie gameplay przedstawia zręcznościową grę muzyczną zrealizowaną trochę w stylu Guitar Hero. Widzimy tu znaną dobrze fanom serialu bohaterkę, która ma do wykonania kolejne utwory.

 • Auto Assault Trailer In-Game Movie PvP Arena

  Film z gry Auto Assault przedstawia zmagania na arenie PvP.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Hannah Montana The Movie - trailer

dodał: cytrynka12 , 08.03.2010

ej jak to ściągnąć ? ;/