Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo: Reach - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Bungie
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 10:48
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Halo: Reach - trailer

­Halo: Reach to kolejna już część jednej z najlepszych gier na konsolę Xbox, która tym razem ukarze się na jej nowszej wersji, a mianowicie Xbox 360. Ponownie za przygotowanie tej pozycji odpowiada studio Bungie i wi­adome jest, że gra ta ma stanowić prequel do pierwszej części serii i wyjaśniać kilka tajemnic związanych z fabułą całej serii. Chociaż do premiery gry pozostał szmat czasu to już dostępny jest pierwszy trailer gry Halo: Reach, który na pewno się Wam spodoba. Halo: Reach trailer nie ujawnia zbyt wiele informacji odnośnie rozgrywki, ale i tak warto go zobaczyć, zwłaszcza, w sytuacji gdy jest dostępny za darmo. ­

­

Podobne

 • Halo 3 ODST Trailer

  Trailer Halo 3 ODST to filmik reklamujący tą pierwszoosobową grę akcji, gdzie mamy okazję ponownie zmierzyć się z rasą Covenant.

 • Halo Wars - gameplay

  Gameplay Halo Wars to specjalny materiał wideo, który wprowadzi Cię w świat tej strategicznej gry osadzonej w futurystycznych klimatach. Twoim przewodnikiem w filmiku będzie jeden z twórców Halo Wars i dzięki niemu poznasz wszystko to, co o grze wiedzieć p­owinieneś.

 • Halo 2 Gameplay

  Dwuczęściowy gameplay gry Halo 2 pokazuje Ci wszystkie aspekty rozgrywki.

 • Halo 2 - patch

  Patch do Halo 2 optymalizuję gre pod Vistę.

 • Halo 3 ODST Gameplay

  Gameplay gry Halo 3 ODST to filmik stworzony dla pokazania Ci tej gry w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Halo: Reach - trailer