Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 14:53
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Half-Life 2 - trailer

­Trailer Half-Life 2 to trwający ponad dwie minuty filmik, który ukaże Ci przedsmak najlepszej gry akcji wszechczasów! Ujrzysz tu między innymi: świat opanowany przez obcą rasę, dynamiczną walkę, sterowanie pojazdem oraz inne aspekty zabawy. Trailer Half-Life 2 pozwoli Ci również na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tej produkcji oraz ujrzeniem wielu jej lokacji. Szerszy opis gry znajduje się na osobnej stronie naszego portalu – zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat! A jeśli masz tą grę, z pewnością przydadzą Ci się dostępne za darmo kody Half-Life 2.

Podobne

 • Half-Life: Opposing Force - gameplay

  Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych.

 • Half-Life 2: Episode Two - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 2 to trwający niecałą minutę zwiastun drugiego rozszerzenia do świetnej gry akcji.

 • Half-Life 2: Episode One - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 1 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun rozszerzenie do gry akcji wszechczasów.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • Half-Life 2: Episode Three - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad minutę materiał wideo, na którym masz okazję zobaczyć zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji shootera wszechczasów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Half-Life 2 - trailer