Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life 2: Episode Two - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 luty 2010, 15:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Half-Life 2: Episode Two - trailer

­Trailer Half-Life 2: Episode 2 to trwający niecałą minutę zwiastun drugiego rozszerzenia do świetnej gry akcji. Masz okazję poczuć dzięki niemu klimat całej zabawy, a także zobaczyć jej oprawę audiowizualną. Trailer Half-Life 2: Episode 2 ukaże ci również obcych, jacy staną na twej drodze podczas gry. Mamy na naszych stronach szerszy opis tej produkcji – zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej. Nadto posiadamy również gameplay gry, który pozwoli Ci zobaczyć ją w praktyce. Znajduje się on na innej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Half-Life 2: Episode One - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 1 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun rozszerzenie do gry akcji wszechczasów.

 • Half-Life 2: Episode Three - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad minutę materiał wideo, na którym masz okazję zobaczyć zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji shootera wszechczasów.

 • Half-Life 2: Episode One - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode One to dość długi, trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci tą grę w akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się akcja w wyczekiwanym, ostatnim epizodzie świetnej serii.

 • Half-Life 2: Episode Two - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode 2 to trwający ponad trzy i pół minuty filmik ukazujący Ci, jak wygląda to rozszerzenie do gry akcji wszechczasów w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Half-Life 2: Episode Two - trailer