Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life 2: Episode One - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 luty 2010, 12:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Half-Life 2: Episode One - trailer

­Trailer Half-Life 2: Episode 1 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun rozszerzenie do gry akcji wszechczasów. Zobaczysz na nim oprawę audiowizualną produkcji, niektóre lokacje, a co najważniejsze – Vance, towarzyszącą Gordonowi podczas całej gry. Ten trailer Half-Life 2: Episode One pozwala poczuć Ci klimat całej produkcji – jej szerszy opis oraz filmik prosto z gry znajdują się na osobnych stronach naszego portalu. Oczywiście na filmiku nie zabraknie również obcych, których zwalczasz podczas zabawy. Jeśli wiec zastanawiasz się nad zakupem tej produkcji, materiały wideo na naszych stronach powinny pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Podobne

 • Half-Life 2: Episode Two - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode 2 to trwający niecałą minutę zwiastun drugiego rozszerzenia do świetnej gry akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - trailer

  Trailer Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad minutę materiał wideo, na którym masz okazję zobaczyć zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji shootera wszechczasów.

 • Half-Life 2: Episode One - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode One to dość długi, trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci tą grę w akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się akcja w wyczekiwanym, ostatnim epizodzie świetnej serii.

 • Half-Life 2: Episode Two - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode 2 to trwający ponad trzy i pół minuty filmik ukazujący Ci, jak wygląda to rozszerzenie do gry akcji wszechczasów w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Half-Life 2: Episode One - trailer