Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gran Turismo 5 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Polyphony Digital
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 grudzień 2009, 11:29
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 1328

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Gran Turismo 5 - trailer

­Przedstawiający nowe Gran Turismo 5 trailer pokazuje realia włoskiego miasta na przemian z przygotowaniami do wyścigu na torze – po chwili na jednej z ulicy widzimy stojące na skrzyżowaniu najnowsze Ferrari, gdy tymczasem pozostałe samochody zjeżdżają na tor. Za chwilę trwa już wyścig przez słoneczne pola świeżo skoszonego zboża, gdzie ścigają się m.in. sportowe modele Seata i Renault. Widzimy też skoki przez pagórki kończace się wgnieceniem maski. Dynamiczne ruchy wirtualnej kamery potęgują wrażenie niezwykłej szybkości. Efekt jest rewelacyjny, od razu mamy ochotę wsiąść sami za kierownicę. Zapowiadający Gran Turismo 5 trailer pokazuje wszystkie detale bardzo szczegółowo, widzimy dokładnie przedstawione ruchy powiewającej na wietrze flagi, grę światła i cienia w wysokiej rozdzielczości, czy wreszcie samo szczegółowe odwzorowanie ruchów samochodu.

Podobne

 • Gran Turismo 4

  Gameplay Gran Turismo 4 to filmik ukazujący jedne z najlepszych wyścigów na konsole!

 • Gran Tursimo 5 - gameplay

  download free Gran Turismo 5 gameplay trailer po polsku za darmo pobierz

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gran Turismo 5 - trailer

dodał: ~xs , 04.03.2010

zal.pl